Yorumlar Erogan

 • Mustafa
  Daha ben aradım bir ağırlık, daha az istediğim cinsel yakınlık ile eşi. Geldi, seks hemen hemen kayboldu hayatımızda. Ben istemem evlilik yok, bu yüzden gittim doktora. Ürolog tavsiye etti bana normale beslenme, egzersiz (özellikle katılımı ile ayak) ve hap almak erogan. Daha önce kilo kaybı ereksiyon döndü hayatımı bu mucize araç, bu yüzden tavsiye, tüm erkeklerin sorunları var yatakta.
  Erogan
 • Ahmet
  Sorunları nedeniyle tiroid var önemli ölçüde azalmış libido, daha sonra hiç kayıp ereksiyon. Bana bu çok korkunç bir duygu, ben ne iktidarsız kalmak, olmak, oldukça genç bir yaşta. Doktora gitmemi istemiyordu, bu yüzden benim aradığım çözüm online, ve sonunda buldum! Sayesinde, tablet erogan ben tekrar bakıyorum, tatmin edici bir cinsel yaşam.
  Erogan
 • Δήμητρα
  Kocam iş yerinde sorun vardı, ve sonra onu tamamen kovuldu. O zor yaşanan iş kaybı, ve ben istemedim ondan intima, ama ne zaman yeterli zaman geçti, anladım ki onun ereksiyon sorunları. Sonra internette buldum bilgi tablet Erogan ve karar satın almak. Şimdi biz ikinci balayı!
  Erogan
 • Δημήτριος
  Bende oldu ereksiyon kaybolur, bu yüzden paylaştım, bir arkadaşı ile onun bir sorun. Meğer onun bu işlere hiç bulaşmadık. O dedi ki, ona sizin yardımcı hap erogankarar verdim de bir deneyin. Anladım ki hepimiz bireysel, ve bu ona yardımcı olabilir, bana böyle iyi bir sonuç. Ama benim şüphe yok, ne zaman sonra 3 gün sonra ilacı benim ereksiyon haline gelmiştir, daha önce olduğu gibi, ve yine 2 hafta sonra ben karşılamak karısını yatakta tam bir saat boyunca! Bu yüzden tavsiye, bu araç, tüm!
  Erogan
 • Ιωάννα
  Hiç aklıma gelmezdi benim kocam böyle bir sorun ile karşı karşıya gelecek, iktidarsızlık, çünkü o her zaman açtı sağlıklı yaşam ve spor yaptım. Uzun bir süre onu çağıran tuttu, bir doktora başvurun ve hala teslim oldu. Seks terapisti tavsiye etti ona bir hap almak eroganve ben çok sevindiğini etkisi verir bu ilacı. Seks var oldu aynı eski günlerdeki gibi! Ben denemek için herkese tavsiye hap erogandeğil , sessizce acı bozukluğu erektil işlev.
  Erogan
Değerlendirme Erogan
4.6
30